15. kolo Radčice x Jenišovice B 1:1 (0:0)

Rozhodčí: Fridrich Jiří, Brožek Ivo a lajk Havlíček Jakub

Střelci: 83. Strnad Daniel - 53. Kočí Pavel
ŽK 0:1 (Marek)
Radčice: Řehák T. - Pokorný, Koudelka, Řehák F., Slováček, Řehák M., Šturm, Srbek, Veselý, Strnad, Kozlovský(46. Zikmund)
Jenišovice: Cejnar - Praisler T. (15. Beránek), Marek, Svoboda, Resl, Strnad, Kočí, Žák, Imlauf, Rác, Preisler J.

Do přímého souboje o 6. místo se domácí nesešli a tak opět do prvního poločasu musel nastoupit jako jedenáctý i Jiří Kozlovský, který začátkem května oslavil šedesáté narozeniny. První poločas byl vyrovnaný, občas měly Jenišovice drobnou převahu, ale poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu Radčice vystřídali, kdy na druhou polovinu zápasu dorazil domácí Zikmund. V 53. minutě z dálky nikým nehlídaný napřáhl Kočí a Jenišovice vedly 0:1. Radčice však nesložily zbraně a v 83. minutě vyrovnal na konečných 1:1 domácí Strnad.

Příští týden hrajeme v sobotu dopoledne na Rádle proti Kovu, které aktuálně drží druhou příčku, i když tento víkend prohráli s Držkovem, který se na nás bodově dotáhl.