18.05.2019 17:00

Okresní přebor II.třída
Radčice , 50 diváků
Rozhodčí: Mikula Petr, Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš
Střelci: 2. Slováček Tomáš, 48. a 74. Srbek Petr - 18. Petrtýl Jaroslav, 23. Balatka Štěpán, 83. Fišer ing. Radek
ŽK 1:1 (Srbek x Fišer)

Radčice: Řehák T. - Pokorný (62. Zikmund), Koudelka, Řehák F., Slováček (55. Svoboda), Řehák M., Šturm, Srbek, Veselý, Kudrnáč, Bujárek

Držkov: Pěnička - Varga, Machula J., Machula V., Dvořák, Fišer, Linhart, Petrtýl, Šourek, Balatka, Kratochvíla

Před zápasem bylo slavnostně pogratulováno Radčickému trenérovi, vedoucímu, správci hřiště a spoluhráči Jirkovi Kozlovskému, který oslavil významné životní jubileum (60 let).

Samotný zápas měl náboj tradičního derby dvou sousedních klubů, kdy se výsledek přeléval z jedné strany na druhou. Již ve 3. minutě se dokázal prosadit Slováček a Radčice vedly 1:0. Bohužel v 18. minutě vyrovnal Petrtýl a ve 23. minutě obrat pro hosty zaznamenal Balatka. Poločas tak skončil 1:2 pro Držkov.

Radčice vstoupily do druhého poločasu s odhodláním něco s výsledkem udělat a ve 47. minutě srovnal Srbek. Tentýž hráč v 74. minutě otočil skóre zápasu opět na stranu Radčic (3:2). Sedm minut před koncem však napřáhl držkovský Fišer a zdálky pod břevno vyrovnal na konečných 3:3.

Příští týden opět hrajeme domácí zápas, tentokrát s Jenišovicemi (sobota 25.5. od 17:00) - je to přímí souboj o 6. místo (Jenišovice mají pouze o jeden bod více).