8. kolo Radčice x Jenišovice B 2:0 (1:0)

17.10.2015 15:30

Utkání se hrálo za studeného počasí před 30 diváky. Domácí byli od začátku lepším týmem, ale ve svých šancích se nedokázali dlouho prosadit. Až ve 38. minutě se dokázal prosadit Strnad a vstřelil vedoucí branku. Domácí v 1. poločase podržel brankář, když bravůrně chytil přímý kop hostů. A tak domácí odcházeli zaslouženě do kabin s vedením 1:0.
I ve druhém poločase domácí přehrávali hostující tým, vytvářeli si spoustu vyložených příležitostí, které ale bohužel nedokázali zužitkovat - vše jim zázračně likvidoval hostující brankář, který patřil k nejlepším hráčům hostů. Až v závěru se dokázal opět prosadit Strnad a v 82. minutě vstřelil svoji druhou branku a tím pojistil domácím jejich první podzimní výhru na domácím hřišti.