8. kolo OP - Josefův Důl x Radčice 1:4 (0:2)

01.10.2016 16:30

Góly: 78. Bugár Martin - 24. a 41. Strnad Daniel, 66. a 79. Hanáček Karel

Josefův Důl: Saček – Rezler (42. Bugár), Volek, Mach, Bělohradský, Procházka, Maňas, Jurák (46. Mrku), Karaqi, Verner (70. Efenberk), Poláček

Radčice: Řehák T. – Havlíček (46. Miller), Řehák F., Hádek, Novák – Hanáček, Maleček (59. Svoboda), Petr, Veselý – Jiránek (72. Sůva), Strnad

Radčice dorazily do Josefova Dolu téměř v kompletní nejsilnější sestavě. Po nevydařeném začátku sezóny se konečně začalo dařit a na docházce to bylo znát. Hřiště v Josefově Dole bylo perfektně připraveno. Radčice byly od začátku zápasu aktivnější. Ale až ve 24. minutě se dokázal prosadit Strnad. Domácí Josefův Důl hrozil ojediněle a stále to byly Radčice, které byly ofenzivnější a diktovaly tempo hry. Ve 41. minutě Strnad z úhlu zvyšoval již na 2:0. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný a žádný z týmů si nedokázal vytvořit gólové příležitosti. Asi v 55. minutě Maleček z dálky napálil břevno o několik minut později Hádek po rohu slibně hlavičkoval, ale gólmam jeho střelu zlikvidoval. V 66. minutě se konečně prosadil Hanáček. Následovalo několik nedorozumění v Radčickém týmu, které mělo za následek, že v 78. minutě Bugár snižoval na 1:3. Z následné rozehrávky se z dálky opřel do míče opět Hanáček a vymetl šibenici domácí branky. Radčice kontrolovaly zbytek utkání a po právu si z Josefova Dolu odvezly 3 body. Za 8 dní si tak Radčice připsali 8 bodů (1 bod Kokonín, 3 body Železný Brod B a Josefův Důl)!