Střelci: 89. Šilhán Jiří, 48. Kotrba Zdeněk - 38. Strnad Daniel

Žluté karty: 1:3 (Rulec x Bujárek, Novák, Řehák F.)

Malá Skála: Hlaváč - Nikodým, Rulec, Novák, Šilhán, Cafourek (7. Flégr), Kotrba, Polcer (79. Salaba), Hloušek, Kopecký (23. Rulec), Daníček

Radčice: Řehák T. - Koudelka, Řehák F., Hádek, Miller (46. Vágner (75. Zikmund)) - Sůva, Novák, Bujárek, Petr, Šturm - Strnad

Malá Skála měla lepší první půlku poločasu. Více kombinovala, ale do vážnější situace se nedostávala. Během prvních 23. minut musela Malá Skála dvakrát střídat z důvodu zranění hráče (Cafourek již v 7. minutě a následně kapitán Kopecký). Radčice se dostávaly více do hry. několik slušných šancí si vytvořil Novák a Strnad. Hádek po rohu hlavičkoval jen několik málo centimetrů nad břevno. Až v 38. minutě se dokázal prosadit Strnad a poslal Radčice do vedení. Malá Skála ke konci poločasu začínala být útočnější a gólman Řehák musel několikrát zasahovat.

Druhý poločas začala být Malá Skála dominantnější na hřišti. Již ve 48. minutě vyrovnal Kotrba, který se dostal k propadnutému centru z pravé strany. Většiny doby Malá Skála dobývala Rádeckou branku. Asi v 55. minutě měly Radčice největší šanci druhého poločasu, kdy se za obranu dostal Vágner, který však svoji střelu přesně neumístil. Tlak Malé Skály byl stále velký, ale k tíženému gólu domácích to stále nevedlo. Až v 89 minutě po hraniční ofsaidové situaci se prosadil domácí Šilhán. Radčice tak vrhly všechny síly do útoku včetně gólmana Řeháka. Ze závěrečné standardní situace, ani ze dvou rohů se jim však gól vstřelit nepodařilo a tak Malá Skála zdolala Radčice 2:1.