6. (22.) Radčice x Josefův Důl 4:2 (2:1)

Góly: 5. Sůva, 7. a 55. Maleček, 80. Strnad x 38. Poláček, 65. Maňas

ŽK: 3:2 (Řehák T., Řehák F., Vebr x Bělohradský, Verner)

Radčice: Řehák T. – Vebr, Hádek, Řehák F., Koudelka – Sůva (70. Havel), Petr, Novák, Slováček – Maleček, Strnad

Josefův Důl: Hanko – Mladonický, Mach, Bělkohradský, Jurák, Maňas, Bugár, Řeháček (76. Procházka), Verner, Poláček, Naď

Radčice vstoupily do zápasu tlakem. V 5. minutě se podařilo prodloužit aut a dobře stojící Sůva dotlačil míč do branky (1:0).  Po dalších dvou minutách Radčice zahrávaly faul na půlce. Vebr nakopl míč až na branku, Josefodolský brankář Hanko vyrazil míč pouze před sebe, kde stál pohotový Maleček, který zvýšil na 2:0 pro Radčice. Následovaly ještě dvě šance domácích, které však již gól nepřinesly. Josefův Důl se pomalu dostával do hry a v druhé polovině poločasu byl lepším týmem. V 38. minutě domácí obrana neuhlídala Poláčka, který z půlky utekl všem a střelou mezi nohy překonal domácího Řeháka a dal hostům naději (2:1). Do konce poločasu to však byly Radčice, kdo mohl vstřelit další góly, jedna střela skončila na břevně, jedna těsně vedle a jedna těsně nad.

Druhý poločas byl ze začátku dost vyrovnaný bez významnějších šancí na obou stranách. V 55. minutě Radčice zahrávaly roh a po skrumáži před brankou byl za střelce označen Maleček (3:1). Za deset minut se však opět prosadili hosté. Řehák balón pouze vyrazil a z dorážky trestal nedůslednost obrany Maňas (3:2). V 80. minutě dal domácímu týmu definitivní klid Strnad, který se nejlépe zorientoval po skrumáži před Josefodolskou brankou (4:2). Radčice si již vítězství pohlídaly a po třetí v řadě dokázaly zvítězit.