Střelci: 8. Benda, 14. a 47. Mrkvička, 60. Frýba – 55. Svoboda, 75. Sůva

ŽK: 2:0 (Růžika, Samko)

Zásada: Pěnička - Berka, Polman, Čermák, Machula, Kvintus (46. Stumer), Linhart, Petrtýl, Batěk, Vaníček, Kratochvíla

Radčice: Kudrnáč – Bujárek, Sůva, Veselý, Havel, Horáček, Řehák M., Řehák F., Zikmund, Kozlovský, Šturm (46. Svoboda)

V prvním poločase to vypadalo, jako by Zásada rozhodčímu slíbila nějaký benefit. První gól padl po jasném faulu na brankáře Radčic, když se již v 8. minutě trefil Benda. Ve 14. minutě na 2:0 zvyšoval Mrkvička, když mu jeden z Radčických hráčů namazal. Radčice se první půl hodinu dostávali také k zakončení. Po jasném faulu v pokutovém území Zásady však rozhodčí nezapískal. Doufáme, že mu přestávkový buřt chutnal! Ke konci poločasu již bylo znát, že věkový průměr Radčic je o dost větší než věkový průměr Zásady a tak dominance Zásady ke konci poločasu byla zřetelná. První poločas několikrát dobře vychytal Zásadské hráče Kudrnáč.

Radčice do druhého poločasu vystřídali. Šturma nahradil nejlepší technik a střelec trestných kopů na okrese Svoboda. Ve 47. Minutě na 3:0 zvyšoval svým druhým gólem Mrkvička. Svoboda po obnovení kariéry v 55. minutě snížil na 3:1. Zásada na snížení odpověděla a na 4:1 zvyšoval v 60. minutě střídající Frýba. Radčice ještě dokázaly odpovědět, když se v 75. minutě prosadil Sůva.

Radčice tak po bojovném výkonu prohrály 4:2. Nicméně tato prohra byla se vztyčenou hlavou, když si vzpomeneme, jak nás rozhodčí v prvním poločase dvakrát zařízl.