Góly: 67. Kohút (penalta) x 11. Petr (ve skutečnosti Hádek), 79. Veselý

ŽK 2:2 – Věneček, Krejčík x Miller, Řehák

Kořenov: Mikšíček - Bárta, Věneček (64. Habr), Posejpal, Klinger, Svoboda, Krejčík (39. Vrána), Pieter (46. Doležal), Kohút, Šnýdl, Malec

Radčice: Miller – Slováček (67. Vebr), Hádek, Řehák, Bujárek – Sůva (46. Havlíček), Petr, Novák, Veselý – Maleček, Jiránek

Zápas se hrál za krásného počasí na pěkném hřišti v Kořenově. Radčice byly od začátku ofenzivnější a hned z prvního rohu vytěžily gól. Petr zahrál delší roh, který nalez osamoceného Hádka, který se nemýlil. Radčice byly stále lepším týmem na hřišti, bohužel střelecká nemohoucnost v samotné konce útočného dua Jiránek, Maleček nepřinesla další gól. Šancí bylo mnoho, zakončení však velmi často mířilo mimo tyče, či střela neměla takovou razanci. Před koncem poločasu měli šance i domácí, se vším si však poradila nová brankářská jistota Miller.

V druhém poločase se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách. V 67. minutě po rychlém brejku Kořenova do pokutového území Radčic, Miller trefil domácího útočníka. Za faul obdržel žlutou kartu a kopala se penalta, kterou Kohút proměnil. Radčice opět přidali a útočníci si vytvořili několik stoprocentních šancí. Střelecká impotence však pokračovala. V 79. minutě po rychlém přenesené hry zprava doleva si balón přebral Veselý, zavezl ho na roh pokutového území a krásnou střelou rozvlnil síť Kořenovské branky (1:2 pro Radčice). Od té doby začal tlak Kořenova a hráči Radčic spíše jen odkopávali míč a čekali na další dobývání jejich branky. Závěrečný tlak si však Radčice zkušeně pohlídaly. Konec zápasu byl dost vyhrocen, nicméně Radčice to zvládly a z Kořenova si odvážejí 3 body za výhru 1:2.