2. kolo Tanvald x Radčice 5:1 (3:0)

05.09.2015 17:00

Na tanvaldském hřišti se hrál další zápas okresního přeboru II. třídy. Po brzkém vyloučení hráče hostí Tanvald využil početní převahu a o výsledku utkání rozhodl již v prvním poločase, když proměnil tři z mnoha brankových příležitostí.

Ve druhé půli se utkání v poklidu dohrávalo za stálé územní převahy Tanvaldských. Hostům se podařilo v 55. minutě korigovat stav na 4:1. Domácí však žádné komplikace nepřipustili a gólem v 75. minutě stanovili výsledek na konečných 5:1. Mužstvo Tanvaldu hraje v neděli od 17 hodin v Jenišovicích a Radčice se utkají v sobotu 12. září od 17.00 doma s Kokonínem.

Sestava domácích: Buriánek (46. Hulap P.) - Koželuh, Ševic (57. Hulap T.), Gombala, Blažek (57. Ducháček) Borski, Pohl, Lorenc, Sklenička, Horvát (82. Mlynek), Tolvaj.

Hosté: Řehák - Slováček, Hádek, Miller, Maleček, Koňák, Jiránek, Dlouhý, Petr, Sůva, Kozlovský.

ŽK: 3:2, ČK: 0:1 (Petr). Rozhodčí: Nagy.

Branky: 2x Horvát, 2x Tolvaj, Borski - Maleček.