TJ SOKOL Radčice x TJ Jiskra Tanvald 1:0 (1:0)

Střelci: 13. Strnad Daniel
Žluté karty 2:5 (Novák, Řehák F. x Horvát, Lorenc, Wágner, Pohl, Bajzik)

Radčice: Řehák T., Koudelka, Hádek, Řehák F., Slováček - Miller, Novák, Petr, Sůva - Strnad, Veselý
Tanvald: Burianek, Koželuh, Ševic (9. Bajzík), Sklenička,  Horváth, Lorenc, Wágner, Pohl, Bajzik, Marek (59. Ducháček), Kodýtek (75. Polášek)

Radčice byly první poločas jasně lepším týmem. Vytvořili si několik vyložených šancí. Bohužel se podařilo proměnit pouze tu ze 13. minuty, kdy se po centru Veselého prosadil Strnad. Tanvald během prvního poločasu neměl vyloženou šanci a tak poločas skončil 1:0 pro Radčice.

Druhý poločas začali přebírat iniciativu hosté z Tanvaldu. Několik skrumáží před brankou řešily až důrazné odkopy obránců Radčic. Radčice hrozily z ojedinělých brejků, které se stejně jako v prvním poločase nedařilo dotáhnout do zdárného konce. Zápas tak skončil 1:0 pro domácí Radčice, které se připsaly první výhru v letošním ročníku okresního přeboru na Jablonecku.