17. kolo Radčice x Malá Skála 1:5 (0:4)

08.06.2019 17:00

Okresní přebor II.třída, Radčice , 30 diváků
Rozhodčí: Fridrich Jiří, Vasko Ivan, Novák Karel

Střelci: 60. Horáček Lukáš - 10. a 30. Čech David, 12. Volek Petr, 40. Salaba Lukáš, 78. Novák Tomáš

Radčice: Zikmund - Koudelka, Kozlovský, Řehák, Šturm, Veselý, Bujárek, Horáček, Sůva, Kudrnáč, Havlíček Jakub

Malá Skála: Hlaváč - Kopecký, Plachý, Kotrba,Čech, Jarolímek, Novák, Salaba, Volek (77 Šťastný), Cafourek, Polcer

Radčice se tento víkend potýkaly s mnoha omluvenkami a tak byla otázka, zda se vůbec bude hrát. Nakonec se podařilo sehnat 11 borců, kteří nastoupili. Místo zraněného gólmana Řeháka zaskočil v brance Zikmund. Svoji kapitánskou premiéru si odbyl mladý Michal Řehák. První poločas Malá Skála dominovala. Už ve 12. minutě skóre otevře Čech. Prakticky ihned po rozehrávce z další akce zakončoval
Volek a bylo to již 0:2. Ve 30. minutě na 0:3 zvyšoval po druhé v zápase Čech a na poločasových 0:4 upravil ve 40. minutě Salaba.

Druhý poločas byl vyrovnanější a i Radčice se v 60. minutě dočkaly, když se premiérově prosadil Horáček. Poslední slovo měla v 78. minutě Malá Skála, která díky Novákovi přidal poslední branku a zápas tak skončil 1:5.

Příští týden se hraje poslední zápas této sezóny v Zásadě. Doufejme, že docházka bude lepší a že konečně dokážeme Zásadské áčko (béčko už nemají !) obrat o body.