17. kolo Jenišovice B x Radčice 1:1 (1:0)

Góly: 40. Sucharda x 89. Strnad

ŽK 0:0, ČK 0:0

Jenišovice: Cejnar - Marek, Preisler, Rosenbaum, Svoboda (69. Kočí), Bernard, Hubený (69. Hradecký), Aron (60. Randák), Praisler, Rác, Sucharda

Radčice: Řehák T. - Kudrnáč, Řehák F., Slováček, Bujárek - Novák (66. Zikmund), Petr Šturm, Sůva (46. Havel) - Strnad, Veselý

Radčice na hřišti soupeře předvedly bojovný výkon. Jenišovice byly lepším týmem, ale převahu se jim podařilo vyjádřit gólem až ve 40. minutě, kdy se trefil Sucharda. Radčice se stále držely na dostřel a když vydržely zvládnout začátek druhého poločasu bylo jisté, že se ještě o něco pokusí. Minutu před koncem domácí fanoušky šokoval Strnad, který vyrovnal na 1:1. Radčice si tak z Jenišovic odvážejí bod a jak poznamenal střelec Radčic Strnad, je tento bod velmi cenný :-)!