16. kolo Radčice x Zásada B 3:1 (1:0)

28.05.2016 14:00

góly: 2x Strnad, Maleček x Neumann
ŽK: 1:1

Zásada si vynutila přesunutí začátku zápasu o tři hodiny dříve z důvodu časové kolize dalšího zápasu "A" týmu. Bylo velkou neznámou s jakou sestavou Zásada do Radčic dorazí. Již od prvních minut bylo zřejmé, že domácí Radčice mají navrch a obavy z toho, že by mohl dorazit A tým se nepotvrdili. Domácí většinu zápasu drželi míč na svých kopačkách a několika rychlými přechody se snažili zaskočit gólmana hostí. To se povedlo již v 5. minutě, kdy Strnad otevřel skóre zápasu. Následovalo několik dalších slibných šancí Radčic z nichž jedna skončila tyčí a následná dorážka šla vysoko nad bránu. Druhý poločas začal stejně jako první a v 50. minutě Maleček zvyšoval na 2:0, V 66. minutě Strnad svoji druhou brankou zvyšoval na 3:0 pro domácí. Ke konci zápasu se dočkala i Zásada, která po rohovém kopu skórovala zásluhou Neumanna.

Radčice: Řehák T. - Slováček, Hádek, Bujárek, Miller (46. Jirman) - Havlíček (46. Sůva), Maleček, Petr (78. Havel), Dlouhý - Strnad, Veselý (56. Jiránek)
Zásada: Cón - Supernát, Neumann, Varga (Vebr), Lhota, Kotyza, Killian, Blažek T. st., Blažek T. ml., Soukup, Princ