15. kolo Radčice x Maršovice 1:4 (1:0)

21.05.2016 17:00

branky: Sůva - 3x Kouhoutek, Janků
žluté karty: 4:3

Zápas se hrál za hezkého počasí. Radčice první poločas měly více ze hry a vytvořily si několik gólových příležitostí. Gólem však skončil pouze roh na krátko, který zakončil Sůva.

Po změně stran byla hra vyrovnaná až do 59. minuty, kdy po velmi sporném (dalo by se říci nafilmovaném faulu) rozhodčí nařídil pokutový kop, který Kohoutek proměnil. V 59. minutě rozhodčí přehlédl šlapák hostujícího útočníka a Janků otočil skóre ve prospěch Maršovic. Zmar domácích pokračoval a po nedůrazu ve vápně se dostal k zakončení opět Kohoutek, který zvyšoval na 1:3. V 70. minutě čárový rozhodčí ponechal sporné ofsidové postavení a Kohoutek se ani po třetí nemýlil. V 80. minutě se dočkali i domácí, kteří po volném přímém kopu skórovali (Strnad). Bohužel čárový rozhodčí chybně odmával ofside hráči, který se vůbec do hry nezapojil a nacházel se na druhé straně vápna.

Výkon po slabém výkonu rozhodčích ve druhém poločase skončil 1:4 ve prospěch Maršovic.

Radčice: Řehák T. - Jirman (59. Bujárek), Řehák F., Hádek, Veselý - Novák (66. Dudáš), Petr, Maleček, Sůva - Strnad, Svoboda (45. Havlíček)

Maršovice: Nežádal - Janků, Lupa, Plný, Procházka (75. Šimčík), Kohoutek, Meisl (46. Zajíc), Serbus, Szatmari (46. Staněk), Hušek, Macur