15. kolo Radčice x Kokonín 1:2 (1:0)

04.05.2015 07:06
Utkání se hrálo za slunečného počasí před 40 diváky.

První poločas byl vyrovnaný. Hosté si vytvořili několik vyložených šancí, ale jejich zakončování bylo trestuhodné. Zato domácí z minima vytěžili maximum a šli do kabin v poločase s vedením 1:0, kde se podařilo skórovat Jiránkovi.
Hosté ve druhém poločase začali náporem, byli aktivnější a měli i více ze hry.  Domácí museli pro zranění na začátku poločasu vystřídat. Přes domácí obranu se ale nemohli dlouho prosadit. Hostům se podařilo vyrovnat až v 68. minutě a nakonec v 81. minutě vstřelili vítěznou branku. I přes nápor  v samotném závěru se již domácím vyrovnat nepodařilo a tak si hosté nakonec odvezli všechny body.

S přehledem řídil rozhodčí Nagy - Balatka a Nagy.

Výsledek utkání: 1:2 (poločas 1:0)
Branky: Radčice - Jiránek (30. min)
             Kokonín - Šilhán (68.min), Winkler (81.min)

Žluté karty - 2:2