Góly: 46. a 76. Janků x 59. Hádek, 68. Novák, 73. Strnad

ŽK 2:2 (Demín, Janků x Novák, Šturm)

ČK 0:1 (63. Bujárek)

Kokonín: Penz Z. - Maixner (78. Kunze), Malý (62. Rákay), Penz M., Staněk, Šourek, Hlubuček (82. Plucha), Chuchla, Demín, Šilhán, Janků

Radčice: Řehák T. - Bujárek, Řehák F., Hádek, Slováček - Šturm, Novák, Petr, Veselý - Strnad, Havel (23. Sůva)

Radčice v prvním kole nadstavby dokázaly na venkovní hřišti favorita z Kokonína zvítězit. První poločas byly Radčice jasně lepším týmem. Bohužel již ve 23. minutě se jim zranil Havel a musel být vystřídán.
Druhý poločas začal tradičním obrázkem, kdy Radčice hned v první minutě obdržely branku, kterou vstřelil Janků. Radčice však nesložily zbraně a Rádecký stoper Hádek v 59. minutě vyrovnal. V 63. minutě rozhodčí Mikula přísně vyloučil Rádeckého obránce Bujárka. Radčice však vyloučení spoluhráče ještě více vybičovalo k lepšímu výkonu. 68. minutě se dokázal prosadit Novák a Radčice vedli 1:2. Za 5 minut zvyšoval už na 1:3 Strnad a vše vypadalo, že Radčice i v oslabení dohrají zápas v poklidu. Bohužel již v 76. minutě domácí Janků snížil na 2:3 a tak se Radčice strachovaly o výsledek. Nicméně Radčická obrana si počínala zkušeně a tak si Radčice ze zápasu s Kokonínem na Rádleckém hřišti odvážení 3 body.