14. kolo Tanvald x Radčice 6:0 (2:0)

25.04.2015 17:00

Souboj tabulkových sousedů vyzněl jednoznačně pro Tanvald. Od začátku byli domácí aktivnější, skóre hned v 5. minutě otevřel Svoboda. Druhý gól domácích přidal Kristek, který zamířil přesně hlavou po rohu. V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Tanvald diktoval tempo hry a přidal i další 4 góly. Pouze díky výbornému Řehákovi v brance Radčic neskončilo skóre dvouciferným číslem. Tři body tak po zásluze zůstávají v Tanvaldě. Branky: 5. Svoboda, 23. a 78. Kristek, 72. Tolvaj, 80. a 86. Horváth . ŽK: 2:3. Diváků: 80. Rozhodčí: Dvořák.

Tanvald: Burianek, Bobysud, Ševic (80. Blažek), Borski, Pohl, Horváth, Tolvaj, Svoboda (88. Trmal), Lavička (64. Koželuh), Kristek, Gombala.

Radčice: Řehák T., Petr, Jirák, Svoboda (46.Sůva), Horváth, Novák, Maleček, Řehák F., Hádek, Strnad, Jiránek