góly: 10., 44., 69. a 83. Havel, 65. Miller, 75. Svoboda
ŽK: 0:0, ČK: 0:0
Držkov: Strumer - Nikodým, Polma, Varga (46. Fišer), Marousek (46. Bráza), Linhart, Machačka, Paldus, Kratochvíla, Laibl, Soukup
Radčice: Řehák T. - Veselý, Řehák F., Slováček, Šturm - Sůva (60. Kudrnáč), Novák, Petr (72. Svoboda), Miller - Strnad, Havel

Radčice v posledním kole základní části dokázaly zabojovat, konečně zvládly vstup do druhého poločasu a v místním derby jasně porazily Držkov na jeho hřišti vysoko 0:6. 4 góly vstřelil útočník Havel, který tak zaznamenal nejlepší zápas v dresu Radčic. Dalšími střelci byl Miller a střídající Svoboda, který se dokázal prosadit po pohých 3 minutách pobytu na hřišti.
Po 14 zápas mají Radčice 13 bodů (4 výhry - 2x Tanvald a 2x Držkov, 1 remízu doma s Jenišovicemi a 9 proher) s celkovým skórem 19:38.
Již tento týden začíná nadstavbová část. Radčice hrají svůj zápas v sobotu od 17:00 s Kokonínem na Rádle.

Program nadstavby:
1. kolo sobota 12.5. od 17:00 Kokonín x Radčice (hřiště Rádlo)
: 10., 44., 69. a 83. Havel, 65. Miller, 75. Svoboda

7. kolo sobota 23.6. od 17:00 Radčice x Zásadagóly: 10., 44., 69. a 83. Havel, 65. Miller, 75. Svoboda

7. kolo sobota 23.6. od 17:00 Radčice x Zásada: 10., 44., 69. a 83. Havel, 65. Miller, 75. Svoboda