13. kolo Radčice x Malá Skála 5:5 (0:3)

05.11.2016 14:00

Góly: 50. Petr, 55. Maleček, 60., 75. a 81. Jiránek x 5 Šilhán, 30, 44. a 76. Pekárek, 80. Nykodým

Radčice: Řehák T. – Koudelka, Řehák F., Kozlovský, Bujárek – Sůva, Maleček, Petr, Veselý – Jiránek, Strnad

Malá Skála: Kubín – Kopecký, Cafourek, Volek, Šilhán, Hloušek, Novák, Pekárek, Jarolímek, Nikodýn, Rulec

Poslední zápas podzimní části byl co do vývoje skóre velmi zajímavý a diváci, kterých nebylo mnoho a kteří se museli bavit. Radčice v poločase prohrávaly již 0:3, ale v druhém poločase zabraly a v 75. minutě Jiránek druhým gólem v zápase otočil skóre na stranu Radčic 4:3. Bláznivá přestřelka však pokračovala, Malá Skála ihned po rozehře vyrovnala a čtyři minuty po té opět překlopila skóre na svoji stranu 4:5 pro Malou Skálu. Radčice se však ještě vzpamatovaly a 81. minutě Jiránek třetím gólem srovnal na konečných 5:5.

Radčice tak přezimují na 12. místě (3 výhry – Josefův Důl, Železný Brod a Jenišovice, 3 remízy – Kokonín, Kořenov a Malá Skála, 7 proher – Zásada, Mšeno, Hodkovice, Tanvald, Plavy, Nová ves a Rychnov). Na jaře se můžou fanoušci těšit na dva venkovní zápasy v Držkově (26.3.) a na Smržovce (15.4) a jeden domácí zápas s Janovem (8.4.). Následně prvních 9 týmů postoupí do Play-off (dalších 8 zápasů) a týmy od 10. do 17. místa do play-out (dalších 7 zápasů). Rozpis těchto zápasů bude znám až v týdnu od 17.4.