13. kolo Lučany x Radčice 1:1 (0:0) na PK 4:3

18.04.2015 17:00

Lučany - Radčice 1:1 (1:1)

Jablonecko V zápase OP II. třídy skórovaly hned v 2. minutě Lučany a vypadalo to i na výhru. V 7. ale hostující Fr. Řehák vyrovnal, když prošel sám přes celé hřiště a nekompromisně umístil míč do brány. A pak to bylo spíše utkání proti hostujícímu brankáři. Radčický gólman Tomáš Řehák byl totiž nejlepším hráčem na hřišti a Lučany doslova vychytal. Ve druhém poločase byla sice převaha domácích drtivá, ale jejich šance Řehák s přehledem likvidoval. Při vyrovnaném skóre pak ale na penalty přece jen domácí zvítězili 4:3.

Branky: 2. Kořínek 6. Řehák. PK : 4:3.

Rozhodčí: Mokroš Balatka, Obyt. ŽK: bez. Diváků: 60.

Lučany nad Nisou: Neprasil Patočka (75. Horký), Röschl, Brož, Kořínek (78. Němec) Maňák, Dítě, Pavelka, Kumbera (65. Tokár) Kohout, Bukvic.

Radčice: Řehák Havlíček, Maleček, Koňák, Miller Petr, Kozlovský, Řehák, Sůva Strnad, Jiránek.