Góly: 50. a 92. Šilhán, 55. Mrklas, 56. Jindra, 89. Viktora
ŽK: 0:4 Petr, Miller, Řehák F., Novák
Rychnov: Ducháček - Plaček (70. Lána), Kubát, Dupač, Mrklas (81. David), Procházka, Viktora, Havlíček (46. Šilhán), Kalina, Janků (65. Petr), Jindra (62. Nedelchev)
Radčice: Řehák T. - Koudelka (45. Havlíček), Řehák F., Slováček, Šturm - Sůva, Novák (70. Hádek), Petr, Miller - Strnad, Kudrnáč

Radčice v druhém polovině opět povolily na 6 minut, kdy od 50. do 56. minuty obdržely 3 góly a bylo po zápase. Ke konci vítězství domácích pečetili ještě dvěmi góly na konci zápasu.Spartak Rychnov x TJ Sokol Radčice 5:0 (0:0)