12. kolo Kokonín x Radčice 1:2 (1:2)

01.05.2016 17:00

Góly: Šilhán x 2x Jirák

Zápas začal presingem rádeckých fotbalistů, které vyústil ve dva rychlé góly Jiráka. Oba góly padly po přesných střelách, které se otřely o tyče. Radčice dále kontrolovaly průběh hry. Domací se do šancí dostávali v ojedinělých příležitostech. Chvilku před koncem poločasu však neuhlídala rádecká obrana roh a domácí Šilhán snížil na 1:2.

Druhý poločas byl vyrovnaný. Radčice se snažily hrát na rychlé brejky. V 75. minutě šel Strnad sám na gólmana (i když byl zezadu faulován), ale bohužel svůj brejk nezakončil a rozhodčí domácího hráče potrestal pouze žlutou kartou. V prodloužení měl však rozhodčí jiný metr a při faulu u lajny udělil Slováčkovi červenou kartu. Tlak domácích v posledních minutách nastavení (nastavovalo se 7 minut) rádečtí fotbalisté odvrátili a Kokonín sesadili z první pozice v okresním přeboru.